biegtykocin17

II Bieg Stefana Czarnieckiego. Tykocin 30.07.2017r.

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Andrzej CzerwińskiMężczyźni
Łączy Nas BieganieStudzianki
2.Monika BlazkoKobiety
--Zapłacono
3.Dorota SiemieniukKobiety
Studio StylBiałystokZapłacono
4.Łukasz KononiukMężczyźni
BiegoStokBiałystok
5.Wojciech KołodziejczykMężczyźni
DzikiRyj Team ŁomżaZapłacono
6.Adrian BanachowiczMężczyźni
Lester TeamBiałystokZapłacono
7.Beata ChoćkoKobiety
BiałystokBiałystokZapłacono
8.Anna CiereszkoKobiety
-BiałystokZapłacono
9.Marcin KurMężczyźni
BiaystokBiałystokZapłacono
10.Agnieszka GotówkoKobiety
Grupa Biegowa Czarna BiałostockaCzarna Wieś KościelnaZapłacono
11.TOMASZ SidorMężczyźni
Outdoor Training BiałystokZapłacono
12.Tomasz TyszkaMężczyźni
18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZYBialystokZapłacono
13.Marta PowierżaKobiety
-ŁochówZapłacono
14.Anna ŁapińskaKobiety
Palę WrotkiŁapyZapłacono
15.Bartłomiej LenarMężczyźni
House of PolandBiałystokZapłacono
16.Arkadiusz RamotowskiMężczyźni
Nadaktywni BiałystokChoroszcz
17.Agnieszka RynkowskaKobiety
BrakBiałystokZapłacono
18.Paulina ŁapińskaKobiety
brakŁapyZapłacono
19.Jolanta ChrustowiczKobiety
nie jestem zrzeszona w żadnym klubiełapyZapłacono
20.Marek KożusikMężczyźni
-BiałystokZapłacono
21.Piotr NiemotkoMężczyźni
brakBiałystokZapłacono
22.PAWEŁ WOŁKOWYCKIMężczyźni
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół BiałystokBiałystokZapłacono
23.Jarosław KamieńskiMężczyźni
Lester TeamNarewkaZapłacono
24.Ryszard ŁukaszewiczMężczyźni
brakWarszawaZapłacono
25.przemek wnorowskiMężczyźni
ks podlasie bialystokTykocin
26.Dariusz JankowskiMężczyźni
Orzeł tykocinTykocinZapłacono
27.Paweł KwiatkowskiMężczyźni
ASAP RunnersTykocinZapłacono
28.Cezary WróbelMężczyźni
BiałystokZapłacono
29.Jacek DederkoMężczyźni
Podlaski Oddział Straży GranicznejBiałystokZapłacono
30.Tomasz MakałusMężczyźni
KORONABiałystokZapłacono
31.Krystian MarkowskiMężczyźni
4Fun SokółkaSokółkaZapłacono
32.Henryk DankiewiczMężczyźni
BieGostokBiałystokZapłacono
33.Tomasz SkrzypkowskiMężczyźni
adventuresquad.plOtwockZapłacono
34.Iwona RakowskaKobiety
biegaMYKolnoZapłacono
35.KRZYSZTOF GAJEWSKIMężczyźni
WATAHABiałystokZapłacono
36.Krystian KwiatkowskiMężczyźni
Mosp BiałystokTykocinZapłacono
37.Piotr SzubzdaMężczyźni
Białystok BiegaPonikła gm. Dobrzyniewo DużeZapłacono
38.SEBASTIAN KOŁODZIEJCZYKMężczyźni
DZIKI RYJ TEAM PODLASIE ŁomżaZapłacono
39.DANIEL BOCHENKOMężczyźni
MZUNGU UGALI BrzozowaZapłacono
40.AGA MRÓZKobiety
białostocka sekta biegaczyBIAŁYSTOKZapłacono
41.Magdalena DomuradKobiety
Biegam Bo Lubię Ostrołęka OstrołękaZapłacono
42.ZBIGNIEW OfmanMężczyźni
supraślSupraślZapłacono
43.Jarosław WiesiełowskiMężczyźni
PEKARBielsk Podlaski
44.MARTA KRUTULKobiety
Grupa Biegowa Czarna BiałostockaCzarna BiałostockaZapłacono
45.Edmund ŁapućMężczyźni
G.SZ.R.Białystok
46.Małgorzata BehounekKobiety
TG Sokół ZakopaneZakopane
47.Mariusz PozdrawiamMężczyźni
Biegamy dla ZdrowiaŁomżaZapłacono
48.Iwona SnarskaKobiety
WłasnyTykocinZapłacono
49.Kamil ĆwikowskiMężczyźni
AugustówAugustówZapłacono
50.Damian RoszkoMężczyźni
KS Podlasie BiałystokBiałystok
51.Paulina RembałaKobiety
-Białystok
52.Katarzyna LimbergerKobiety
Serduszko TEAM EŁKEłkZapłacono
53.Piotr BurnosMężczyźni
Biegamy dla zdrowia JeleńŁomżaZapłacono
54.MAŁGORZATA PÓŁTORAKKobiety
BiałystokBiałystokZapłacono
55.BARTOSZ ŁOBKOMężczyźni
brakbiałystokZapłacono
56.Joanna CzajkowskaKobiety
Team Run PełchPerlejewoZapłacono
57.Rafał KończyłoMężczyźni
naszchmiel.plBiałystokZapłacono
58.Andrzej LeończukMężczyźni
PodlasieBIAŁYSTOKZapłacono
59.Mirosław WaśkoMężczyźni
BBL Łapy10ŁapyZapłacono
60.MONIKA OLSZEWSKAKobiety
14blp Bielsk PodlaskiAugustówZapłacono
61.Krzysztof ŁapińskiMężczyźni
BBLŁapyZapłacono
62.Łukasz GrodzkiMężczyźni
BiegoStokŁapyZapłacono
63.Marcin PastuszakMężczyźni
brakbrakZapłacono
64.Anna SapiehaKobiety
Grupa Biegowa Czarna BiałostockaBrakZapłacono
65.Szymon WołodkoMężczyźni
Tottenham Hotspur F.C.SuwałkiZapłacono
66.Waldemar SzycikMężczyźni
Maratonka GrajewoGrajewo
67.ANNA GUMOWSKAKobiety
Witaj Meto ŁapyŁapyZapłacono
68.DARIUSZ GUMOWSKIMężczyźni
Witaj Meto ŁapyŁapyZapłacono
69.GRZEGORZ HoroszkoMężczyźni
brakBiałystokZapłacono
70.Jan BartoszewiczMężczyźni
-BiałystokZapłacono
71.Bartosz KuleszaMężczyźni
DobreMiejsce.TOBiałystokZapłacono
72.Ewa BOSZKOKobiety
Grupa biegowa Czarna BiałostockaCzarna Wieś KościelnaZapłacono
73.TOMASZ BAŁDANMężczyźni
GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKAKosmaty BorekZapłacono
74.Andrzej PetelskiMężczyźni
BiegostokBiałystokZapłacono
75.Krzysztof ZabielskiMężczyźni
WBS WarszawaMońki
76.Ewa RusinowiczKobiety
Straż GranicznaNarewZapłacono
77.Dorota KościukKobiety
CZERWONE TWARZEBiałystokZapłacono
78.Adrian WiśniewskiMężczyźni
-BiałystokZapłacono
79.Beata SzuchnickaKobiety
Grupa Biegowa Czarna Białostocka Czarna BiałostockaZapłacono
80.Adam SUPIŃSKIMężczyźni
Pędziwiatr BiałystokZabłudów
81.MONIKA ZIELIŃSKAKobiety
Drużyna KonopielkiJuchnowiec KościelnyZapłacono
82.Edyta BorucińskaKobiety
Grupa Biegowa Czarna BiałostockaCzarna Wieś KościelnaZapłacono
83.GRZEGORZ JAGIELSKIMężczyźni
GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKACZARNA BIAŁOSTOCKAZapłacono
84.Paweł GrygoMężczyźni
LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻAŁomżaZapłacono
85.Andrzej GodlewskiMężczyźni
Biegamy dla ZdrowiaBorawskieZapłacono
86.Tomek KOSIŃSKIMężczyźni
Dziki Ryj TeamChoroszczZapłacono
87.Joanna WiśniewskaKobiety
Białystok biegaBiałystok
88.Adam NowickiMężczyźni
biegostokBiałystokZapłacono
89.Janusz LimbergerMężczyźni
Serduszko TEAM EŁKEłkZapłacono
90.Ewa SkorupskaKobiety
Czerwone TwarzeKleosinZapłacono
91.Agata MrózKobiety
brakBiałystokZapłacono
92.Piotr KoziołMężczyźni
Krótka piłkaBiałystokZapłacono
93.Beata BreczkoKobiety
BrakSokółka Zapłacono
94.Jarosław BosiackiMężczyźni
Złe ToBiałystokZapłacono
95.Zbigniew KarwanMężczyźni
SAMLublinZapłacono
96.Barbara PawełkoKobiety
Biegam dla siebieSuwałkiZapłacono
97.Kinga Falkowska Kobiety
Grupa biegowa czarna białostocka Czarna wies koscielna Zapłacono
98.marek minkiewiczMężczyźni
brakDobrzyniewo duże
99.ELŻBIETA PAWEŁKOKobiety
NiezrzeszonaBiałystokZapłacono
100.tomasz klemensowiczMężczyźni
BiałystokbiałystokZapłacono
101.ROBERT BANASZEWSKIMężczyźni
niezrzeszonyŁapyZapłacono
102.Krzysztof CzajkowskiMężczyźni
-JasionówkaZapłacono
103.Aniela KierzkowskaKobiety
NadaktywniBiałystokZapłacono
104.Krzysztof KliberMężczyźni
DobreMiejsce.TOIgnatki-OsiedleZapłacono
105.Paweł MiniukMężczyźni
Palę WrotkiBiałystokZapłacono
106.Kamil Michał KaczmarczykMężczyźni
NiezrzeszonyPiątnicaZapłacono
107.Marek RzemienieckiMężczyźni
KS Podlasie Dobrzyniewo Duże
108.Andrzej DĘBSKIMężczyźni
niezrzeszonyBIAŁYSTOKZapłacono
109.Ireneusz BrzozowskiMężczyźni
-Wysokie MazowieckieZapłacono
110.Anna DołęgaKobiety
Honey Stinger RunnersBiałystok Zapłacono
111.ANNA NIEWIAROWSKAKobiety
CIECHANOWIECCIECHANOWIECZapłacono
112.Emil ZubrzyckiMężczyźni
brakTykocinZapłacono
113.Rafał PiotrowskiMężczyźni
NadaktywniChoroszcz
114.ANDRZEJ SZEWCZAKMężczyźni
MASTERS BIAŁYSTOKPajewoZapłacono
115.Dariusz GrycMężczyźni
GawraBialystokZapłacono
116.Anna WiazowskaKobiety
Palę wrotkiBiałystokZapłacono
117.ARKADIUSZ ŻUREKMężczyźni
BiałystokBiałystokZapłacono
118.Rafał DąbrowskiMężczyźni
Honey Stinger RunnersWasilkówZapłacono
119.ADAM BAJGUZMężczyźni
Bajguz Dream TeamBIAŁYSTOKZapłacono
120.Mateusz SzawlukMężczyźni
WasilkówWasilkówZapłacono
121.joanna grycKobiety
gawra białystokZapłacono
122.Wojtek PotapoMężczyźni
KlubBiałystokZapłacono
123.Zdzisław WrzesińskiMężczyźni
Osk SzAŁBiałystokZapłacono
124.Łukasz LINDEBNYMężczyźni
brakBiałystokZapłacono
125.Dorota WrońskaKobiety
Lubawa Kocha Biegać Lubawa
126.Leszek BehounekMężczyźni
TG Sokół Zakopane Zakopane
127.Krzysztof ZdanuczykMężczyźni
Białystok BiegaBiałystokZapłacono
128.Piotr StankiewiczMężczyźni
Krótka PiłkaBiałystokZapłacono
129.KRZYSZTOF SIECZKOWSKIMężczyźni
PĘDZĄCU PO NOCYBIAŁYSTOKZapłacono
130.Grzegorz MikulskiMężczyźni
brakChoroszczZapłacono
131.Urszula TaudulKobiety
Grupa Biegowa Czarna BiałostockaCzarna BiałostockaZapłacono
132.Mieczysław KotowskiMężczyźni
Do metyBiałystok
133.EDYTA MATYSKobiety
GRUPA BIEGOWA CZARNA BIALOSTOCKACZARNA BIAŁOSTOCKAZapłacono
134.Klaudia Zyskowska-Micun Kobiety
Grupa Biegowa Czarna Białostocka Czarna Białostocka Zapłacono
135.Edyta KurelKobiety
Grupa Biegowa Czarna BiałostockaCzarna BiałostockaZapłacono
136.Alicja PilindaKobiety
biegam bo mam wolna chwileBiałystokZapłacono
137.Andrzej DubowskiMężczyźni
Biegam bo mam wolna chwileSuwałkiZapłacono
138.STANISŁAW KOZIEJKOMężczyźni
PĘDZĄCY PO NOCYBIAŁYSTOKZapłacono
139.Sylwester NorwaMężczyźni
3N PatkówPatkówZapłacono
140.Zbigniew WyszyńskiMężczyźni
NiezrzeszonyBiałystokZapłacono
141.Magda BykowskaMężczyźni
Kobiety
Szybcy i PomocniSokółka
142.MAGDALENA WASILEWSKAKobiety
Sokólski Klub Kolarski SokółSokółkaZapłacono
143.MARIUSZ BYKOWSKIMężczyźni
Sokólski Klub Kolarski SokółSokółkaZapłacono
144.Jadwiga RudnickaKobiety
Pędzący po nocyBiałystokZapłacono
145.Agnieszka KoziakKobiety
Czerwone TwarzeKleosinZapłacono
146.Katarzyna ŁotowskaKobiety
Palę WrotkiChoroszczZapłacono
147.Jan ChomikMężczyźni
BiałystokBiałystokZapłacono
148.Maciej DubaniewiczMężczyźni
-Białystok
149.Agnieszka MroczkowskaKobiety
brakCzarna BiałostockaZapłacono
150.IRENEUSZ OSTASZEWSKIMężczyźni
BEZ KLUBUBIAŁYSTOKZapłacono
151.Jacek MorawskiMężczyźni
AmatorBiałystokZapłacono
152.Kamila MatejczykKobiety
-BiałystokZapłacono
153.Szymon ŁapińskiMężczyźni
SKPBiałystok
154.Paweł SzachowiczMężczyźni
brakBiałystokZapłacono
155.joanna gąszczykKobiety
brakLublin
156.Dawid PiszczatowskiMężczyźni
PolskaŁapyZapłacono
157.URSZULA GASZTOLDKobiety
Białostocka Sekta BiegaczyBiałystokZapłacono
158.TADEUSZ DZIEKOŃSKIMężczyźni
Juvenia BiałystokBiałystok
159.RAFAŁ IGNATOWICZ Mężczyźni
-Wasilków Zapłacono
160.Małgorzata HubbellKobiety
Biegam... ChoroszczZapłacono
161.Wojciech PrzeklasaMężczyźni
www.rowerempopodlasiu.plKleosin
162.Daria ŁuczkówKobiety
Maratonka GrajewoGrajewoZapłacono
163.KRZYSZTOF CHODOROWSKIMężczyźni
Lazy RunnersStanisławowoZapłacono
164.Mariusz GrabowskiMężczyźni
KS OTRĘBY PSZENNE BIAŁYSTOKBiałystokZapłacono
165.Justyna Sienkiewicz Kobiety
Sokółka Zapłacono
166.Tomasz GaińskiMężczyźni
Białostocka Sekta BiegaczyBiałystokZapłacono
167.Katarzyna KarpaczKobiety
BiegoStokBiałystokZapłacono
168.Ewa ŻukowskaKobiety
CHEMALL TEAM GRAJEWOZapłacono
169.MARCIN GARBOWSKIMężczyźni
Kobiety
Chemall TeambiałystokZapłacono
170.Kamil DąbkowskiMężczyźni
Sk.TEAMBiałystok
171.ADAM BARANOWSKIMężczyźni
Bez klubu.BiałystokZapłacono
172.Piotr LisiakMężczyźni
jest progressBiałystokZapłacono
173.Krzysztof SzewelukMężczyźni
Auto-LuxBiałystokZapłacono
174.Mirosława OsakowiczKobiety
Białystok BiegaBiałystokZapłacono
175.Justyna SacharczukKobiety
-ZabłudówZapłacono
176.Bartosz SokółMężczyźni
FALCONBiałystokZapłacono
177.PRZEMYSŁAW SokółMężczyźni
FALCONBiałystokZapłacono
178.Marek MuszyńskiMężczyźni
DRUŻYNA KONOPIELKIJuchnowiec KościelnyZapłacono
179.Dawid TrojanMężczyźni
18 PUŁK ROZPOZNAWCZYBiałystokZapłacono
180.ADAM ZACHOWICZMężczyźni
brakBiałystokZapłacono
181.Krzysztof RydzewskiMężczyźni
Białostocki Klub Oyama KarateKlepaczeZapłacono
182.Marta ZajkowskaKobiety
BiałystokZapłacono
183.Krzysztof SkoweraMężczyźni
Mzungu UgaliBiałystokZapłacono
184.Marta RogowskaKobiety
Białostocka Sekta BiegaczyBiałystok
185.Marcin KierzkowskiMężczyźni
Białostocka Sekta BiegaczyBiałystokZapłacono
186.Krzysztof KitlasMężczyźni
Malowane WrotaBiałystok
187.Tadeusz JanucikMężczyźni
Biegamy dla ZdrowiaŁomża
188.Tomasz KuźmierowskiMężczyźni
Ender TeamBiałystokZapłacono
189.Piotr ZubrzyckiMężczyźni
TykocinTykocinZapłacono